Web Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Legend is Reborn
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 A Game Of Thrones

Go down 
+3
Averroes
Vari
Alexander
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 10:43 pm

Ту партс. Възможно е с кралски декрет заклет брат на Нощния Страж да бъде освободен от клетвите си. Иф ю ноу уот ай мийн.
Върнете се в началото Go down
Averroes

Averroes


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011
Age : 36

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 11:52 pm

Че кога кръвосмешението е било нещо нетипично за Вестерос?

Епизод 10 беше просто...смазващ. Кара те да чакаш сезон 2 и да се друсаш, за да не усещаш времето до епизод 1!
Върнете се в началото Go down
http://ruslantrad.com
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyСря Юни 22, 2011 12:31 am

И пак се търпи като цяло, понеже сме чели книгите и знаем за какво иде реч... а има хора, които са само на сериала.
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyСря Юли 06, 2011 9:19 pm

Vari написа:
След всичко, което трябва да преживее, ако тя не седне на тоя железен трон накрая просто няма да е честно.

Думата честност в този свят липсва. Видя Нед като се прави на честен какво му се случи. Да не говорим че и като цяло логичната последователност на събитията често бива нарушена заради "случайни събития", което прави историите доста непредвидими. Именно за това харесвам поредицата - не знаеш на 100% какво ще се случи и дори и да предположиш най-гадното пак боли (Ех Пепелянката).

Averroes написа:
Че кога кръвосмешението е било нещо нетипично за Вестерос?
Аз бих попитал: Че кога кръвосмешението е било нещо нетипично за Таргариените? Те се женят едни за други постоянно и от време на време прибавят малко мартелски гени колкото да не е скучно.
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyСря Юли 06, 2011 9:25 pm

Sluffy написа:

Аз бих попитал: Че кога кръвосмешението е било нещо нетипично за Таргариените? Те се женят едни за други постоянно и от време на време прибавят малко мартелски гени колкото да не е скучно.

Или Веларионски, които май в по-голямата си част приличат на техните.
Върнете се в началото Go down
Eldaya Sand

Eldaya Sand


Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011
Age : 35
Местожителство : Dorne

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyПон Юли 11, 2011 4:53 pm

Аз, да си призная, не веднъж съм казвала, че съм голям противник на тоя сериал (преди да излезе), просто защото мислех (а и се оказах права), че няма начин да го направят толкова уникално и спиращо дъха колкото са книгите. Но трябва да призная, че все пак въпреки всичко са свършили много добра работа и сериалчето много ми харесва. За мен лошите страни са: Кейтлин е твърде стара, Санса е твърде голяма, Денерис има черни вежди и очите й не са лилави. Very Happy Но като изключим това браво на хората. И за Лена Хеди имах съмнения как ще изиграе Церсей (въпреки, че ми е много любима актриса), но и от нея съм много доволна.

Малко ме е страх като дойде време за моята голяма любов, Оберин, какъв ще го издокарат, но има време до тогава.

Колкото до трона... и аз вярвам, че Денерис и Джон ще го вземат (ако не умрат)... все пак, кръвна връзка м/у кръвта на Таргариен - какво по-добро от това. Макар, че си мисля, че освен тях ще има и още някой - три дракона, трима владетели, както Егон Завоевателя едно време. Smile
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 EmptyСря Юли 13, 2011 11:09 am

Прекално много са теориите и намирам по късче истина във всяка една. Джон да е Таргариен и на мен ми харесва като идея, макар и да е просто идея за момента.

Иначе сериала като такъв си е великолепен направо. Разбива конкуренцията от всякъде. Като фен имам своите забележки към подбора на актьорите (споделям мнението че Кейтлин е прекално стара), някой режисьорски похвати (елементарния начин да ни се спести битката с Тирион) и др. Но от друга страна играта на някой конкретни персонажи бута много здраво сериала. Говоря за Едард, Денерис (която и да има някой неточности във външния вид спрямо книгата, си е точно в ролята), Кутрето, Тирион, Хал Дрого и др. Атмосферата също са я докарали. Надявам се втория сезон да бъде дори по-добър Smile

Ще използвам случая и да кажа нещо малко страни от филма. От вчера по книжарниците се наблюдава книга с интересното заглавие "Танц с дракони". За хората които скоро ще я прочетат (а има и такива предполагам който малко им остава и сигурно са я изчели когато ще прочетат това) ще ви помоля да си отворите отделна тема и да си коментирате книгата там без да спойлвате без предупреждение насредата на нищото Razz
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





A Game Of Thrones - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Game Of Thrones   A Game Of Thrones - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
A Game Of Thrones
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Масата :: Кино-
Идете на: