Web Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Legend is Reborn
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой каза "сериал"? :)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Eldaya Sand

Eldaya Sand


Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011
Age : 35
Местожителство : Dorne

Кой каза "сериал"? :) Empty
ПисанеЗаглавие: Кой каза "сериал"? :)   Кой каза "сериал"? :) EmptyСъб Юли 16, 2011 8:06 pm

Та... общо взето не съм голям фен на сериалите (Game of Thornes - ИЗКЛЮЧЕНИЕ), особено като се има предвид, че ми трябва поне около седмица да изгледам нормален филм с продължителност от около 2 - 2.30 часа, а какво остава за множество серии, но в последно време взеха, че се намериха няколко, които ми грабнаха вниманието... И си казах защо да не пусна темичка, та току виж като споделите и вие се намерят още обещаващи сериалчета за гледане...'щото все нещо трябва да се гледа докато се закусва сутрин. Very Happy

Аз в момента съм на вълна Carnivale... доста интересен, за жалост само с 2 сезона преди окончателно да бъде прекъснат поради липса на зрителски интерес... Идеята е до болка познатата борба м/у доброто и злото, но представена по доста добър начин... Да си призная най-много ми харесва ретро излъчването на сериала... връща те назад във време, в което като малка (а и като не толкова малка, да не кажа все още) ми се искаше да живея, вместо в тея пусти модерни времена с луди технологии. Very Happy

Тъй де, отплеснах се... Smile
Върнете се в началото Go down
Darkstar

Darkstar


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011

Кой каза "сериал"? :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой каза "сериал"? :)   Кой каза "сериал"? :) EmptyСря Юли 20, 2011 12:55 pm

В момента гледам само Sirens и то заради Richard Madden и невероятния му акцент. Не бих казала, че сериала е нещо кой знае колко велико, но има някой друг забавен момент.

Иначе последното нещо което приключих наскоро беше Black Books.
Съ що не гледам много сериали освен съвсем отбрани неща.
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Кой каза "сериал"? :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой каза "сериал"? :)   Кой каза "сериал"? :) EmptyСря Юли 20, 2011 7:25 pm

И аз не съм кой знае какъв фен, но който и да съм гледал все се е оказал доста добър - AGOT (obviously), Rome, Battlestar Galactica, Vampire diaries... Този последният само заради Нина Добрев(а) го почнах, но не е лош, а и не е за всеки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой каза "сериал"? :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой каза "сериал"? :)   Кой каза "сериал"? :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой каза "сериал"? :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Масата :: Кино-
Идете на: