The Legend is Reborn

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Какво джиткате в момента?

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Alexander
Admin

Брой мнения : 55
Местожителство : Leiden, the Netherlands

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Нед Май 29, 2011 7:55 am

Съгласен съм с теб. Знаят как да зарибяват кучетата. Аз например не харесвам Warcraft и WoW, обаче игрите са адски изпипани, а последните Cinematics са направо мания....
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://belizarius.wordpress.com/
Vari

Брой мнения : 38
Местожителство : Paris

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Вто Май 31, 2011 3:10 pm

Няма как, нали ги правят по десет години Very Happy За тези, които се интересуват ето и геймплей трейлър на старкрафта. Този път ще има герой подобно на WC3. Това ще е Кериган, която ще разполага с няколко различни дървета с умения, които ще се отключват и ъпгрейдват при определени условия. Spec Ops, Corruption и още две. Мисиите ще са доста разнообразни.

А по-долу ви предлагам и гейплей видео от Battlefield 3. Това не са кът-сцени. Като графика това е една от най-смайващите игри, които съм виждал. Най-вероятно никога няма да я играя, понеже не съм голям фен на шутърите а пък и с тия лаптопи... ама човек не може да не се впечатли от това Very Happy Войната никога не е изглеждала-добре. Задължително гледайте на 720p.

Вижте профила на потребителя
Alexander
Admin

Брой мнения : 55
Местожителство : Leiden, the Netherlands

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Вто Май 31, 2011 3:52 pm

Предлагам всички в Близкия Изток да си пуснат този Батълфийлд и да си разрешат проблемите онлайн...то е по-истинско от истинския живот, 'баси Very Happy
Вижте профила на потребителя http://belizarius.wordpress.com/
Witch-king

Брой мнения : 39
Местожителство : Strasbourg, France

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Вто Май 31, 2011 5:14 pm

За Крафта за сега няма какво да кажа, което да е различно от предишното ми мнение, с изключение на това, че не съм съвсем сигурен за това с героите. Да, проработи в Warcraft (горе долу, аз лично не съм фен), но за СтарКрафт не съм сигурен, предвид факта, че това не е съвсем в духа на играта (или вече по-скоро поредицата). Поживьом - увидим.
ЕА също не разочароват. Ако евентуално има някакъв начин да го подкарам тоя батълфилд - ще го играя със сигурност.
Sluffy

Брой мнения : 26

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Сря Юни 01, 2011 1:14 pm

Warcaft-ския елемент ще бъде само и единствено за кампанията. За сега нищо не се споменава за промени по мултиплейър-а, но предполагам те няма да са големи. Близард държат да се различават двете игри и няма да вкарат "герои" в мултито. Аз лично обаче съм въодушевен за кампанията и по-конкретно за играта със зергите и Керигън What a Face
Vari

Брой мнения : 38
Местожителство : Paris

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Пет Юни 03, 2011 7:05 am

Обичам Е3 Very Happy Ето я новата кака Лара.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   

Какво джиткате в момента?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Бара :: Конзолата-
Идете на: