Web Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Legend is Reborn
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво джиткате в момента?

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 8:27 pm

Казвайте сега гадове, кой какво играе....може да си харесам някое от заглавията и аз да започна Wink
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:41 pm

Преигравам Mass Effect 1 + 2 и както винаги по малко от Medieval 2 Total war, Conquering Europe never gets old....
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:44 pm

Основно FIFA 11 и Making History 2 (conquering the WORLD never gets old, my lord Vari Razz ). Май е това, поне докато не излезе Star Wars: The Old Republic, на която смятам да се зомбирам, доколкото времето и университета позволяват.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:47 pm

Тя докато излезе май ще завършим Very Happy Making History като как е? Добра ли е?
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:58 pm

Една от най-зярибяващите игри, които съм играл някога (благодарности към Averroes, който ми показа първата част). Снощи да речем само си повтарях - още един ход само и си лягам/само тоя ъпгрейд да свърши, че да пусна следващия и си лягам/ само да довърша тая военна част и си лягам... и така до 7:30 сутринта...
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 8:27 am



А за тази хубавица какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 8:42 am

Пробвах я преди време. Доста е добра, но е тежичка и мощно ми прегряваше лаптопа, в резултат на което се изключваше след всяка втора битка. Но ако машината ви може да я подкара нормално (моята беше и мръсничка де) - препоръчвам.
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 9:20 am

Да разчупя лафчето. Освен зарибявката ми по legue of legends, в момента съм хванал Fable 3. И мамка му, как я мразя картата в играта Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 9:24 am

Пробвах Шогуна на най-ниски настройки и вървеше, ама беше по-грозна от Rome на най-ниски. Това е една от игрите, които задължително трябва да играя, ама не е за лаптоп. За тая си трябва геймърска машина. Иначе за нагряването, старият ми лаптоп се прости с видео картата, та сега новия го пазя повечко. По-точно само някакъв малък чип изгоря, ама един пич поръча части от Китай и ми го поправи. Обаче нали това се случи точно по Нова година, точно два дни преди да се върна, а лаптопът е задължителен, така че си взех нов и сега имам два Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 10:48 am

Слъфи, за какво иде реч във Фейбъл? РПГ ли беше?
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 12:49 pm

Дам, рпг-це, 3та е в някаква индустриална епоха, правиш революция. Няма дълбочината на продуктите на Bioware, но е забавна по свое му игрица. Лесно се свиква със системата, битките са елементарни, историята - плоска. От гледна точка на това колко време ще ти ти отнеме, зависи какво ще тръгнеш да правиш. Кампанията ми изглежда доста къса, но има един куп странични quest-ове и джунджурийки за събиране. С две думи - забавна времегубка.


Последната промяна е направена от Sluffy на Пет Май 27, 2011 12:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 7:23 pm

Звучи интересно...Лошото е че лаптопа ми е малко слаб, но звяра ме чака у дома и като се завърна ще наказвам Smile
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 12:49 am

Слъфи, от замунда ли си я дърпал? Аз пробвах 2 релийза от там обаче и с двата ударих греда...
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 9:54 am

Да, от замундата. Какъв е проблема?
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 12:44 pm

И в двата релийза антивируса ми намери троянец, като в единият освен това липсваше и някакъв файл. Тегава работа.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 3:53 pm

Туй е кийгена сигурно, не са толкова задължителни по принцип. Аваста често писка заради кийгените, така че я оставям да ги трие, а аз в гугъл си намирам сериен номер. И това за липсващите файлове ми се е случвало много пъти, обикновено нещо .dll или нещо подобно. Прочети коментарите, ако не си ги погледнал, защото там обикновено има решения на проблемите, все някой изнамира отнякъде. И сега моят въпрос... как замунда въобще ти се отваря? Защото при мене нито замундата, нито арената работят, въобще не се зареждат.
Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 4:17 pm

Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 4:22 pm

99% съм сигурен че е фалшива аларма. На мен също есет-а ми го показва като вирус, но свикнах вече кракнатите файлове да притесняват анти-вирусната. Ако искаш питай още някой, но аз ти гарантирам че това не са вируси и решението е или да ги сложиш като защитен вид (в смисъл анти-вирусната да не ги проверява) или да правиш както мен, да я изключваш когато играеш.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyПет Май 27, 2011 11:04 pm

Златен си Уиче.

А иначе току забелязах нещо супер яко. Близард са си сложили доста интересен фон на сайта, който показва Кериган в Ghost униформа, но със зерг косата. Като прибавим към това и факта, че тя ще е главният герой в Starcraft 2 Heart of the Swarm е почти сигурно, че Близард официално ще обявят играта Very Happy

Какво джиткате в момента? SarahKerrigan_SC2_Art1
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСъб Май 28, 2011 1:40 pm

Нищо чудно да излезе скоро, а след това и Кампаниите с протосите.... Лошото е, че май ще трябва да се закупуват като отделни игри...слава Богу че ние ще си ги закупим от Замунда безплатно Wink
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСъб Май 28, 2011 1:54 pm

Само се надявам да са standalone, тъй като иначе биха изисквали адски много свободно пространство. Като цяло ще се играе де.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСъб Май 28, 2011 3:34 pm

Alexander написа:
Нищо чудно да излезе скоро, а след това и Кампаниите с протосите.... Лошото е, че май ще трябва да се закупуват като отделни игри...слава Богу че ние ще си ги закупим от Замунда безплатно Wink

Игрите на Blizzard, Bioware и на The Creative Assembly са единствените за които съм давал и бих давал пари, защото някак не е честно да не платиш за игра, на която играеш стотици часове наред. Освен това на тези три компании им имам пълно доверие. Вярно, Старкрафт 2 не си я купих, но това е защото ме интересуваше само кампанията, която е 7-8 часа май. Нямам време да играя онлайн и затова не ми се даваха толкова пари, но я дебна в Амазон, преди беше 44 евро, понякога става 22. Да падне още малко и я грабвам. Следващите две части ще са на цената на експанжъни, а не на пълна игра, така че още по-евтино Very Happy

Diablo 3 и Mass effect 3 ги купувам без да ми мигне окото, даже съм готов още сега да ги поръчам, ама понеже не са обявили датите не знам дали ще съм на този адрес, за да си ги получа.

Иначе бетата на Diablo 3 почва това лято, така че в сезона есен-зима 2011... And the Heavens shall tremble Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСъб Май 28, 2011 5:46 pm

Аз пък възнамерявам да си взема новия Heroes. Ако се preorder-не дават достъп до бетата, а играта много ме радва от сега, така че се изкушавам да се възползвам от тази оферта.
Иначе за диаблото ще видим до колко ми се играе мулти. Старкрафта исках да го рацъкам повече, но друга игра ме грабна за по-сериозна игра. Въпреки това, не съжалявам че си я взех оригинална.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyСъб Май 28, 2011 9:05 pm

А ето и един лийкнат трейлър на Старкрафта, който изскочи отнякъде... Радвам се, че Нова пак ще я има. Прекратиха ѝ играта, но нея все пак си я запазиха Very Happy

Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? EmptyНед Май 29, 2011 4:03 am

Винаги съм знаел, че Близард (които не са ми сред любимците, но които уважавам) умеят да правят доста добри трейлъри/интрота/филмчета и за пореден път не разочароват. Не мога да кажа, че съм кой знае какъв почитател на поредицата, но вече мога със сигурност да кажа, че ако не друго ще пробвам новата кампания.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво джиткате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво джиткате в момента?   Какво джиткате в момента? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво джиткате в момента?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Какво разлиствате в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Бара :: Конзолата-
Идете на: