Web Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Legend is Reborn
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво разлиствате в момента?

Go down 
+4
Sluffy
Averroes
Vari
Alexander
8 posters
АвторСъобщение
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 8:28 pm

За книгите, които ни занимават на напоследък...Аз моите няма да ги казвам че ме е срам, но давайте вие!
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:38 pm

Frozen Sky, някакво сцай-фай на една от луните на Юпитер, Европа. Също така зачетох Boneshaker и The Windup Girl, ама с тия сесии-месии и четене по цял ден на учебника нещо няма настроение. Ама ей я на, ваканцията иде. Поставил съм си за задача да прочета всички книги номинирани за награда Hugo Very Happy
Върнете се в началото Go down
Averroes

Averroes


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011
Age : 36

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСря Май 25, 2011 9:45 pm

В момента чета последната книга на Умберто ЕкоSmile
Върнете се в началото Go down
http://ruslantrad.com
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 9:21 am

Vari написа:
Поставил съм си за задача да прочета всички книги номинирани за награда Hugo Very Happy

Номинирани или взели?

Колкото до мен, на финалната права на Амбър съм bounce
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 9:26 am

Номинирани и взели, поне тези, които успея да намеря, че тия книги не са най-големите бестселъри по принцип. Ма нали няма блещукащи вампири Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Май 26, 2011 10:51 am

"Team Jackob - cause real men don't sparcle' Very Happy Иначе, Вари, сериозна задача, тя наградата Хюго не е от вчера Wink

Хроинките на Амбър от друга страна си ги купих миналата година в новото издание, но прочетох само половината...може би на есен като свърша с пустото учене Smile
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Warlord




Брой мнения : 3
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyНед Май 29, 2011 6:13 pm

"Танковые сражения войск СС", Уйл Фей
Върнете се в началото Go down
Averroes

Averroes


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011
Age : 36

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Юни 09, 2011 12:15 am

Напоследък само политика, история и PR... Взех от един колега всичките за Черния отряд, та ще ги започвам тях. Чакам да излезе МалазанаSmile
Върнете се в началото Go down
http://ruslantrad.com
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСъб Юни 11, 2011 8:49 am

Черния отряд съм го почвал...особена работа е, но го броят сред класиките Smile
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСъб Юни 11, 2011 8:12 pm

Свърших с Амбър. Сега наред е Името на вятъра.
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Юни 16, 2011 10:11 pm

Името на Вятъра? За какво иде реч?
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyПон Юни 20, 2011 10:38 pm

Нека Чиби напише нещо по-подробно, защото всъщност тя ми я препоръча. Фентъзи стил Песента, до колкото си спомням беше описанието което ми беше дадено. Още съм в началото и не мога да кажа нещо по-конкретно.
Върнете се в началото Go down
Eldaya Sand

Eldaya Sand


Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011
Age : 35
Местожителство : Dorne

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyПет Юли 08, 2011 4:24 pm

"Землемория: Гробниците на Атуан". Още съм в началото, но като цяло е приятна книжка, не нещо особено впечатляващо според мен, но приятна.
Върнете се в началото Go down
Арадия

Арадия


Брой мнения : 16
Join date : 05.07.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyПет Юли 08, 2011 4:27 pm

Eldaya Sand написа:
"Землемория: Гробниците на Атуан". Още съм в началото, но като цяло е приятна книжка, не нещо особено впечатляващо според мен, но приятна.

Е, бива ли да пишеш в темате бефор мии?! (ацетон, ацетон, ацетон-н-н-н!)

Аз, освен градски легенди и митове, в момента чета следното:

"Играта", Тери Пратчет
"Майстора и Маргарита", Михаил Булгаков

... и нек'ви там... изчанчени списания Smile)
Върнете се в началото Go down
Darkstar

Darkstar


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyЧет Юли 14, 2011 5:17 pm

A Dance with Dragons


Упс Едит. Що се отнася до Вятъра, не аз ти я препоръчах а друг наш общ познат който я чете и не бих казала, че е точно стил Песента Very Happy


Смисъл поне за мен е едно доста обещаващо четиво от по-новото фентъзи историята е само за един герой в общи линии проследва живота му как от сополанко става доста известен (в положителен и отрицателен смисъл известен). Знам че звучи доста общо и че има поне 100 книги които започват така, но според мен има доста уникални елементи в книгата които я правят доста чаровна. Честно казано е в моя топ 5 на фентъз книги.
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? EmptyСря Юли 27, 2011 2:13 pm

Добре, объркал съм се че е стил Песента. Но все пак и теб те питах за мнение преди да си я взема. Почти съм я привършил и смея да твърдя че си заслужава. Първите 200 странички ми бяха много противоречиви, но после събитията бяха далеч по-интересни. Май ще се стискат палци да преведат по-скоро втората книга.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво разлиствате в момента? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво разлиствате в момента?   Какво разлиствате в момента? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво разлиствате в момента?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво джиткате в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Масата :: Книги-
Идете на: