Web Tavern
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Legend is Reborn
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Последен филм

Go down 
+4
Vari
Sluffy
Heavenly_fire
Alexander
8 posters
АвторСъобщение
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Последен филм   Последен филм EmptyСря Май 25, 2011 8:29 pm

Споделяйте впечатления... аз снощи си пуснах Конан със Шварценегер от 1983...все едно слушах песен на Manowar час и половина Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Heavenly_fire

Heavenly_fire


Брой мнения : 4
Join date : 25.05.2011
Age : 35
Местожителство : Maastricht

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСря Май 25, 2011 9:02 pm

Понеже съм си го сложил и като снимка на Аватар-а, та няма как да пропусна да кажа:
Гледайте "Сабрина" филм с Хъмфри Богарт (актьора от аватара) и Одри Хепбърн. Филма е невероятен. Старичък е, от 54 мисля че беше. Но пък за сметка на това е много добър, особено ако си падате по черно-бели филми от добрите стари класики.

Младо момиче се влюбено в брат, после по-големия брат осъзнава, че тя наистина е невероятна...

Историята с 2 - 3 думи

Горещо го препоръчвам
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Май 26, 2011 9:25 am

Карибски пирати 4

Може би няма същата стойност, каквато има гореспоменатия филм, но пък беше забавно Smile
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Май 26, 2011 9:33 am

Задължително гледайте Black Swan ако не сте го гледали още.
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Май 26, 2011 10:54 am

Блек Суон е доооста странен филм.. сниман е хубаво, но мен лично не ме грабна особено... Иначе аз мисля да си намеря Тор, защото определено се отказах да давам пари за кино...
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Май 26, 2011 12:56 pm

Alexander написа:
Иначе аз мисля да си намеря Тор, защото определено се отказах да давам пари за кино...

Добро решение. Не съжалявам че го гледах, но определено ако мога сега да избирам - не бих дал пари да го гледам на кино, чак и на 3D.

Black swan-a възнамерявам да го гледам тия дни. Тамън Вари ме подсети за този филм.
Върнете се в началото Go down
Darkstar

Darkstar


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Май 26, 2011 2:40 pm

Rare Exports. Напоследък ме зарибиха по Финландско кино та сега си наваксвам Very Happy
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСъб Май 28, 2011 11:18 pm

Ето един японски филм с много сеч и зрелище... като добавим и рейтингите 86/100 (Metacritic) и 7,9/10 (imdb) се получава, че това всъщност е един много як филм... king

Edit: Току що го гледах. Филмът определено ще ви накара да размахвате въображаем меч във въздуха след като го гледате, но не е нещо невиждано. Историята не е много по-различна от тази на Седемте самураи. Краят е доста предвидим, но добре поднесен все пак. И въпреки това "добрите" нещо не ми станаха симпатични.

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyВто Май 31, 2011 8:28 pm

Ееее Very Happy Последният епизод на "Стъклен дом" си е за оскар направо. Такъв сериал, с толкова заплетена и сложна история досега не бях гледал. Американците не могат и да си мечтаят да направят такъв. Браво! Толкова интриги и обрати... ако ги набарат тия сценаристи от Холивуд ще ги направят милионери Very Happy Всяка седмица по час и половина първокласно кино. Като добавим към това и "Под прикритие" направо не мога да си позная телевизиите. Това са двата сериала, които чакам с нетърпение всяка седмица.

cheers queen king cheers
Върнете се в началото Go down
Darkstar

Darkstar


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСря Юни 01, 2011 11:42 am

Box на Такаши Миике (същи психопат, който е създал 13 Assassins)
Не мога да повярвам, че все още има филми на този човек, които не съм гледала, но явно има. Box е...лол...това е един от онези японски филми, в които си мислиш, че става дума за хорър, зомбито всеки момент ще изкочи от гадероба...и накрая се казва някава заплетена психо история. На мен лично много ми хареса, но аз съм доста субективна що се отнася до Такаши Миике. Мисле, че каквото и да направи той на мен все ще ми харесва...ама ние психопатите трябва да се поддържаме все пак. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСря Юни 01, 2011 2:11 pm

Going Pоstal - Chibi, ако не беше споменала че е излязъл, нямаше и да разбера! Благодаря! А самия филм си е супер, точно по книгата и типично в Пратчетски стил Smile
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Darkstar

Darkstar


Брой мнения : 10
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Юни 02, 2011 1:21 am

И има Тивин Ланистър в него Very Happy Или по-скоро в Игра на Тронове има лорд Ветинари. Да филма наистина е доста добър, може би за сега това е филма, който най-много ми харесва правен по книгите на Пратчет...
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Юни 02, 2011 3:21 pm

Да съгласен съм...Актьорите са подбрани чудесно... Не очаквах Поаро да играе и злодей толкова добре, но пасва чудесно Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyНед Юни 12, 2011 2:20 pm

Х-Човек: В първи клас
Аз лично съм си фен на поредицата и основно на Магнито, така че мога с ръка на сърцето да кажа, че на мен филма ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyНед Юни 12, 2011 2:58 pm

Я па гледам The Borgias (Боргиите както ги нарича брат ми). Не е нещо невиждано, но историческите филми/сериали винаги са ми допадали, така че гледам с удоволствие каквото ми се поднесе. Костюмите и декорите са супер, постарали са се хората. Актьорите малко куцат, ама не е такава болка. Иначе като ги изгледам ще си дръпна и Камелот, което е повече фентъзи, отколкото история, предполагам Very Happy Бонус, Ева Грийн (принцесата на Йерусалим от Kingdom of Heaven) играе там... за мен си е бонус! От години съм ѝ хвърлил око Laughing
Върнете се в началото Go down
Alexander
Admin
Alexander


Брой мнения : 55
Join date : 25.05.2011
Age : 36
Местожителство : Leiden, the Netherlands

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyЧет Юни 16, 2011 10:12 pm

Последно гледах 'Тор' от новите и 'Прийст" и честно казано не съм особено очарован...
Върнете се в началото Go down
http://belizarius.wordpress.com/
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyПет Юни 17, 2011 8:10 am

Само още един месец остава Very Happy След седем филма, които малко по малко водят до този момент, това без съмнение ще е най-великата магическа битка правена някога.

Върнете се в началото Go down
Witch-king

Witch-king


Брой мнения : 39
Join date : 25.05.2011
Age : 34
Местожителство : Strasbourg, France

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyПет Юни 17, 2011 1:49 pm

God, give me strenght and deliver us from evil, for evil is upon us!
Върнете се в началото Go down
Sluffy

Sluffy


Брой мнения : 26
Join date : 25.05.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyПон Юни 20, 2011 10:35 pm

Гледах пак Sucker Punch. Едно от онези шантави филмчета които ме радват Razz
Върнете се в началото Go down
Eldaya Sand

Eldaya Sand


Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011
Age : 35
Местожителство : Dorne

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyПет Юли 08, 2011 8:24 pm

Започнах да гледам A.I. (Artificial Intelligence)... тая седмица мисля да го довърша (гледам филмите на части).
Върнете се в началото Go down
Vari

Vari


Брой мнения : 38
Join date : 25.05.2011
Местожителство : Paris

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyПет Юли 08, 2011 8:48 pm

Аз гледам The Tudors, тоест изгледах целия последен четвърти сезон и сега ще почвам от първи до трети Very Happy Хенри, Хенриии... с тия жени не е работа, всички са змии. Вярно, че и той не е бил китка за мирисане, ама това да си кралица и да се задяваш с личния слуга на краля, докато той спи в другата стая вече е супер нахално. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Eldaya Sand

Eldaya Sand


Брой мнения : 9
Join date : 08.07.2011
Age : 35
Местожителство : Dorne

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСъб Юли 09, 2011 7:35 am

Vari написа:
Аз гледам The Tudors, тоест изгледах целия последен четвърти сезон и сега ще почвам от първи до трети Very Happy Хенри, Хенриии... с тия жени не е работа, всички са змии. Вярно, че и той не е бил китка за мирисане, ама това да си кралица и да се задяваш с личния слуга на краля, докато той спи в другата стая вече е супер нахално. Very Happy

Преди време бях изгледала 1ви сезон и много ми хареса, но така и не стигнах до другите, но поста ти сега ми припомни, че е време да си го довърша. Smile
Върнете се в началото Go down
Арадия

Арадия


Брой мнения : 16
Join date : 05.07.2011

Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм EmptyСъб Юли 09, 2011 1:25 pm

Аз наскоро гледах That's what I am.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последен филм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последен филм   Последен филм Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последен филм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Web Tavern :: На Масата :: Кино-
Идете на: